Instalacje teleinformatyczne

Jesteśmy firmą teleinformatyczną. Zajmujemy się montażem certyfikowanych systemów okablowania strukturalnego a także wszelkiego typu komponentów do budowy sieci teleinformatycznych i telekomunikacyjnych w technologii miedzianej jak i światłowodowej.

W systemach certyfikowanych dostarczamy rozwiązania z 25 letnią gwarancją systemową
Nasi pracownicy to skuteczni profesjonaliści, którzy słuchają swoich klientów, doradzają i pomagają na każdym etapie inwestycji.
Nasze doświadczenie owocuje wprowadzeniem do oferty wielu innowacyjnych technologii.
W oparciu szeroki zakres produktów możemy zaoferować niezawodne komponenty sieci strukturalnych potrzebne dla funkcjonowania wielu dziedzin gospodarki.
Specjalizujemy się w zapewnianiu rozwiązań dla klientów indywidualnych, przemysłu, serwerowni, centrów danych, biur i szkolnictwa, gdzie szczególny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo i wydajność.

Oferowane przez nas systemy okablowania strukturalnego, umożliwiają transmisję: 10BaseT, 100BaseT, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet spełniając wymagania klas C, D, E, F, FA, G w okablowaniu miedzianym oraz klas OF300, OF500, OF2000 w okablowaniu światłowodowym.
Okablowanie strukturalne można stosować w wielu konfiguracjach opartych o rozwiązania ekranowane STP głównie w sieciach teleinformatycznych zagrożonych oddziaływaniem zakłóceń elektromagnetycznych lub nieekranowane UTP. Szeroki wybór komponentów i atrakcyjne zróżnicowanie cenowe pozwala na stosowanie naszych produktów w każdego typu sieciach teleinformatycznych, od dużych korporacyjnych do małych instalacji domowych. Rozwiązania światłowodowe możemy stosować w sieciach typu FTTD (Fiber To The Desk) i FTTH (Fiber To The Home)

Pod marką ALANTEC posiadamy najbardziej konkurencyjne rozwiązania na rynku polskim zarówno pod względem cenowym jak i technicznym.

http://alantec.pl/