Telewizja przemysłowa i monitoring wizyjny IP

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem kompletnego systemu monitoringu wizyjnego dostosowanego do konkretnych potrzeb zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy najlepsze zestawienie rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego w Państwa firmie. Projektujemy oraz realizujemy nowoczesne systemy telewizji dozorowej w oparciu o sprawdzone rozwiązania stosowane w sieciach teleinformatycznych. Nasi klienci to właściciele domów prywatnych, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw oraz budynków sektora administracji państwowej.

Systemy monitoringu CCTV IP realizujemy w oparciu o profesjonalne produkty, które zapewniają niezawodność, kompatybilność z rożnymi systemami oraz wysoką skuteczność działania. Bazując na profesjonalnej wiedzy technicznej z zakresu teleinformatyki i sieci komputerowych wykonywane przez nas instalacje monitoringu IP charakteryzują się niezawodną i szybką transmisją video z kamer IP do serwerów lub rejestratorów.

Integracja z systemami alarmowymi. Obecne systemy telewizji przemysłowej pozwalają na połączenie funkcji monitoringu z innymi systemami bezpieczeństwa stosowanymi w firmie. Kamery i rejestratory mogą współpracować z alarmem, czujnikami ruchu oraz mechanizmami powiadomienia dając bardzo potężne narzędzia do realizacji polityki bezpieczeństwa.

Podgląd na urządzeniach mobilnych i przez internet. Nowoczesne urządzenia przenośne umożliwiają nam dostęp do sieci internetowej praktycznie w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki możliwości udostępnienia podglądu poprzez łącze internetowe lub moduł GSM, obraz z monitoringu może być dostępny również na urządzeniach mobilnych, telefonach, laptopach, komputerach w domu i w firmie.